Greenhouse Information

Greenhouse Sectionsort descending Primary User
East 1 (0001)
East 10-11 (0010) Alan Shay, Ryan Contreras
East 12 (0012) Alan Shay, Bill Braunworth
East 13 (0013) James Ervin
East 14 (0014) Steven Strauss
East 15 (0015) Steven Strauss
East 16 & 17 (0016) Alec Kowalewski, Ryan Contreras
East 18 (0018) Valerian Dolja
East 19 (0019) Valerian Dolja
East 2 (0002) Everett Hansen
East 20 (0020) Melodie Putnam, Brett Tyler
East 21 (0021) Thomas Wolpert, Fredrick Meinzer, Jeff Anderson
East 3 (0003) Everett Hansen
East 4 (0004) Cynthia Ocamb
East 5 (0005) Jared LeBoldus
East 6 (0006) David Gent
East 7 (0007) John Fowler Jr
East 8 (0008) Ryan Contreras
East 9 (0009) Ryan Contreras
West 10 A, B, C (1100A, B, C) James Ervin
West 10 D & E (1100D & E) Russell Ingham
West 10-1 (1101) James Ervin
West 10-2 (1102) Jay Pscheidt
West 10-3 (1103) Russell Ingham
West 10F (1100F) Shawn Mehlenbacher
West 10G (1100G) Shawn Mehlenbacher
West 11-1 (1111) James Myers
West 11-2 (1112) James Myers
West 11-3 (1113) Melodie Putnam
West 11-4 (1114) James Ervin
West 11A (1110A) James Myers
West 12-1 (1121) Vidyasagar Sathuvalli Rajakalyan
West 12-2 (1122) James Myers
West 12-3 (1123) James Myers
West 12-4 (1124) Posy Busby
West 12-5 (1125) Jennifer Parke
West 12-6 (1226) James Ervin
West 13-1 (1131) Shawn Mehlenbacher
West 13-2 (1132) Kelly Vining
West 13-3 (1133) Ed Peachey
West 13-4 (1134) Ryan Contreras
West 13-5 (1135) Ryan Contreras
West 14-1 (1141) Kenneth Johnson
West 14-2 (1142) Christopher Mundt
West 14-3 (1143) John Henning, Angela Randazzo
West 14-4 (1144) Ricardo Mata-Gonzalez
West 14-5 (1145) Jared LeBoldus
West 14-6 (1146) Jay Pscheidt
West 15-1 (1151) Rory Mc Donnell, Andrew Colton
West 15-2 (1152) David Smith
West 15-3 (1153) Fritzi Grevstad, Tyson Wepprich
West 15-4 (1154) Vaughn Walton
West 15-5 (1155) Vaughn Walton
West 15-6 (1156) Vidyasagar Sathuvalli Rajakalyan
West 15-7 (1157) Valtcho Jeliazkov
West 15-8 (1158) Jay Noller
West 15-9 (1159) Sabry Elias
West 15A (1150A) James Ervin
West 16-1 (1161) Caio Augusto De Castro Grossi Brunharo, Andrew Hulting
West 16-2 (1162) Patrick Hayes
West 16-3 (1163) Patrick Hayes
West 16-4 (1164) Marcelo Moretti
West 16-5 (1165) Caio Augusto De Castro Grossi Brunharo, Andrew Hulting
West 16-6 (1166) Caio Augusto De Castro Grossi Brunharo, Andrew Hulting
West 17S (1170S) Shawn Mehlenbacher
West 17W (1170W) Terry Burr
West 18S (1180S) Vidyasagar Sathuvalli Rajakalyan
West 18W (1180W) Terry Burr
West 19S (1190S) Vidyasagar Sathuvalli Rajakalyan
West 19W (1190W) Terry Burr, John Zielinski
West 20S (1200S) Vidyasagar Sathuvalli Rajakalyan
West 20W (1200W) Terry Burr
West 21-1 (1211) Shawn Mehlenbacher
West 21-2 (1212) Thomas Kaye
West 21-3 (1213) Thomas Kaye
West 5-1 (1051) Robert Zemetra
West 5-2 (1052) Robert Zemetra
West 6-1 (1061) Kelly Vining
West 6-2 (1062) Pankaj Jaiswal
West 6-3 (1063) Russell Ingham
West 6-4 (1064) Vaughn Walton
West 6-5 (1065) Joy Waite-Cusic
West 6-6 (1066) James Ervin
West 6A (1060A) Paul Schreiner
West 6B (1060B) Paul Schreiner
West 6C (1060C) Paul Schreiner
West 7-1 (1071) Thomas Chastain
West 7-2 (1072) Shaun Townsend
West 7-3 (1073) Pankaj Jaiswal
West 7-4 (1074) Stanley Baker
West 7-5 (1075) Ryan Contreras
West 7-6 (1076) Nik Wiman
West 7-7 (1077) Ryan Contreras
West 7-8 (1078) Jeffery Hatten
West 7A/B (1070A/B) Robert Zemetra
West 7C/D (1070C/D) Russell Ingham
West 7HH (1070HH) James Ervin
West 8-1 (1081) Shawn Mehlenbacher
West 8-2 (1082) Shawn Mehlenbacher
West 8-3 (1083) Pankaj Jaiswal
West 8-4 (1084) Jay Pscheidt
West 8-5 (1085) Ganti Murthy
West 8-6 (1086) Vidyasagar Sathuvalli Rajakalyan
West 8-7 (1087) Patrick Hayes
West 8B (1080B) James Ervin
West 9-1 (1091) Laurent Deluc
West 9-2 (1092) Sabry Elias
West 9-3 (1093) Robert Zemetra
West 9-4 (1094) Robert Meinke
West 9-5 (1095) Posy Busby
West 9-6 (1096) Patrick Hayes
West A (1221A) Jay Noller
West B (1222) Vidyasagar Sathuvalli Rajakalyan
West C1 (1223) Caio Augusto De Castro Grossi Brunharo, Andrew Hulting
West E (1226) James Ervin
West HH11 (1110) James Myers
West HH12 (1120) Jennifer Parke, Robert Meinke
West HH13 (1130) Ryan Contreras
West HH14 (1140) John Henning
West HH15 (1150) Andrew Hulting, Caio Augusto De Castro Grossi Brunharo
West HH16 (1160) Patrick Hayes
West HH6 (1060) Paul Schreiner
West HH8 (1080) Shawn Mehlenbacher
West HH9 (1090) Jay Noller
West HH9A (1090A) Patrick Hayes
West HHA (1221) Jay Noller
West HHF (1227A) Terry Burr
West OBR (1229) James Ervin